http://president.gov.by/by Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь by-by Прэс-служба Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь rss news Tue, 05 Mar 2013 15:00:03 +0300 Mon, 26 Oct 2020 12:37:40 +0300 15 Рабочая паездка ў Слуцкі раён http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705477/ rss news Fri, 23 Oct 2020 22:00:00 +0300 Сустрэча з дырэктарам Службы знешняй разведкі Расіі Сяргеем Нарышкіным http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705478/ rss news Thu, 22 Oct 2020 00:00:00 +0300 Нарада па актуальных пытаннях http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705470/ rss news Wed, 21 Oct 2020 15:51:27 +0300 Разгляд кадравых пытанняў: назначэнне рэктараў ВНУ http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705468/ rss news Tue, 20 Oct 2020 22:00:00 +0300 Разгляд кадравых пытанняў http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705469/ rss news Tue, 20 Oct 2020 21:30:00 +0300 Сустрэча з Генеральным сакратаром АДКБ Станіславам Засем http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705464/ rss news Thu, 15 Oct 2020 16:12:15 +0300 Рабочая паездка ў Талачынскі раён Віцебскай вобласці http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705462/ rss news Tue, 13 Oct 2020 21:07:00 +0300 Даклад па развіцці нацыянальнай падатковай сістэмы http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705461/ rss news Mon, 12 Oct 2020 13:32:00 +0300 Сустрэча з прадстаўнікамі апазіцыйных палітычных рухаў http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705460/ rss news Sat, 10 Oct 2020 22:20:00 +0300 Нарада па актуальных пытаннях http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705459/ rss news Fri, 09 Oct 2020 22:00:00 +0300 Нарада з прадстаўнікамі сістэмы аховы здароўя http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705454/ rss news Thu, 08 Oct 2020 17:48:37 +0300 Даклад па развіцці дрэваапрацоўчай і цэлюлозна-папяровай прамысловасці http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705452/ rss news Tue, 06 Oct 2020 16:27:58 +0300 Даклад Старшыні Дзяржаўнага мытнага камітэта Юрыя Сянько http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705450/ rss news Mon, 05 Oct 2020 14:52:21 +0300 Наведванне храма ў гонар святога прарока Іаана Прадцечы http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705447/ rss news Sat, 03 Oct 2020 18:48:28 +0300 Сустрэча са старшынёй савета дырэктараў кампаніі Emaar Properties Мухамедам Алі аль-Абарам http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/705446/ rss news Thu, 01 Oct 2020 19:00:00 +0300