http://president.gov.by/by Афіцыйны інтэрнэт-партал Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь by-by Прэс-служба Прэзідэнта Рэспублікі Беларусь rss news Tue, 05 Mar 2013 15:00:03 +0300 Thu, 19 Jul 2018 09:22:27 +0300 15 Адкрыццё XXVII Міжнароднага фестывалю мастацтваў "Славянскі базар у Віцебску" http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703458/ rss news Thu, 12 Jul 2018 23:00:00 +0300 Рабочая паездка ў Віцебскую вобласць: пра добраўпарадкаванне г.п. Балбасава http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703454/ rss news Wed, 11 Jul 2018 20:00:00 +0300 Рабочая паездка ў Віцебскую вобласць: пра стварэнне прамыслова-лагістычнага комплексу http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703455/ rss news Wed, 11 Jul 2018 19:00:00 +0300 Уручэнне Падзякі Прэзідэнта працоўнаму калектыву СВК "Калгас "Радзіма" http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703450/ rss news Tue, 10 Jul 2018 22:00:00 +0300 Наведванне СВК "Калгас "Радзіма" http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703449/ rss news Tue, 10 Jul 2018 21:00:00 +0300 Цырымонія ўшаноўвання выпускнікоў ваенных ВНУ і вышэйшага афіцэрскага складу http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703444/ rss news Thu, 05 Jul 2018 19:00:00 +0300 Парад у азнаменаванне Дня Незалежнасці Рэспублікі Беларусь http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703443/ rss news Tue, 03 Jul 2018 20:00:00 +0300 Урачысты сход з нагоды Дня Незалежнасці Беларусі http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703441/ rss news Mon, 02 Jul 2018 22:00:00 +0300 Рэспубліканскі баль выпускнікоў устаноў вышэйшай адукацыі http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703440/ rss news Sat, 30 Jun 2018 22:00:00 +0300 Сустрэча з Федэральным Прэзідэнтам Аўстрыі Аляксандрам Ван дэр Беленам http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703429/ rss news Fri, 29 Jun 2018 22:00:00 +0300 Сустрэча з Федэральным Прэзідэнтам Германіі Франкам-Вальтэрам Штайнмаерам http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703430/ rss news Fri, 29 Jun 2018 19:26:00 +0300 Удзел у мерапрыемстве, прысвечаным памяці ахвяр нацызму на тэрыторыі былога лагера смерці "Трасцянец" http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703431/ rss news Fri, 29 Jun 2018 19:26:00 +0300 Уручэнне дзяржаўных узнагарод http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703421/ rss news Wed, 27 Jun 2018 19:00:00 +0300 Уручэнне даверчых грамат пасламі замежных дзяржаў http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703417/ rss news Tue, 26 Jun 2018 19:00:00 +0300 Наведванне комплексу "Вялікія Славені" http://president.gov.by/by/video_by/getRecord/703413/ rss news Fri, 22 Jun 2018 22:00:00 +0300